НУ-НС звинувачує Укрзалізницю

Через інсайдерські фірми щорічно з "Укрзалізниці" виводиться близько 5-6 млрд. грн., заявив керівник НУ-НС з питань "Укрзалізниці" Михайло Харечко.

Через інсайдерські фірми щорічно з "Укрзалізниці" за допомогою різних схем виводиться близько 5-6 млрд. грн., заявив керівник блоку "Наша Україна - Народна самооборона" з питань "Укрзалізниці" Михайло Харечко на прес-конференції в УНІАН.

За його словами, використовуються такі схеми як надання пільгових тарифів окремим перевізникам, виведення грошей за допомогою закупівлі матеріалів за цінами, вищими від ринкових тощо.

Крім того, Харечко відзначив, що останнім часом "Укрзалізниця" направляє значний обсяг грошей на ремонт і впорядкування вокзалів і т.д. При цьому він наголосив, що значна частина вагонів і колій зношені і потребують ремонту. У зв`язку з їх незадовільним технічним станом відбуваються аварії на залізниці, про багато з яких нічого не повідомляється.

Державна адміністрація залізничного транспорту України "Укрзалізниця" є монополістом у сфері залізничних перевезень України і об`єднує шість залізниць країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: