Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ОАЕ хочуть постачати до Києва молоко верблюдів і зняли заборону на імпорт українського м'яса

Арабські Емірати розширили список українських постачальників м'яса птиці.

Об'єднані Арабські Емірати дозволили імпорт української яловичини. Також Міністерство навколишнього середовища та води ОАЕ затвердило для експорту на свій ринок список підприємств, які вже мають право експорту до Євросоюзу м'яса птиці. Водночас ОАЕ хочуть постачати до України рибу та молоко верблюдів.

Заборона на імпорт яловичини була пов'язана з губчастоподібною енцефалопітією великої рогатої худоби. Про це повідомляє Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України.

"Сторони підписали ветеринарні сертифікати на експорт яловичини та м'яса овець з України до ОАЕ, що є підтвердженням права експорту України зазначеної продукції на цей ринок. Українська сторона під час зустрічі передала проекти ветеринарних сертифікатів на експорт молока та молочних продуктів, риби та рибних продуктів, а також яєць до ОАЕ. Також була висловлена зацікавленість в експорті з України живої забійної ВРХ та ДРХ (кози, вівці). Під час зустрічі сторони домовилися оперативно відпрацювати ветеринарний сертифікат на експорт з України меду та сертифікати здоров'я на експорт кондитерської продукції, плодоовочевої консервації тощо", – ідеться в повідомленні.

 

На минулому тижні у ході перемовин з керівництвом Міністерства навколишнього середовища та води Об'єднаних Арабських Емі...

Опубліковано Олексій Павленко 29 лютого 2016 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції