Об'єми дорожнього будівництва у 2020 році можуть скоротитися - нардеп

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Через урізання державного бюджету у нинішньому році можуть скоротитися об'єми дорожнього будівництва: було заплановано відремонтувати 4 км шляхів.

Через урізання державного бюджету у нинішньому році можуть скоротитися об'єми дорожнього будівництва.

Про це повідомив народний депутат фід фракції "Слуга народу" Олександр Трухін в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі 1+1, відповідаючи на питання ведучої, чи вплине урізання бюджету на програму "Велике будівництво".

"Велике будівництво" передбачає кілька джерел фінансування, зокрема, Фонд регіонального розвитку. На дорожнє будівництво планувалось. Чому я говорю в минулому часі? Тому що в проєкті бюджету передбачалось скорочення дорожнього фонду на 15 млрд грн, що суттєво може позначитися на планах дорожнього будівництва", - розповів депутат.

Як повідомлялося, Одна із запланованих програм Кабінету міністрів на 2020 рік – старт "Великого будівництва". Експрем’єр Олексій Гончарук анонсував його початок від 1 березня. За рік чиновники планують відремонтувати щонайменше 4 тисячі кілометрів доріг. 

Відео Нові маршрути: як просувається ремонт доріг в Україні

Гроші на бізнес для безробітних, ремонт доріг онлайн та перевірка водіїв на тверезість. Про це детальніше одразу після актуальних курсів валют.  

Нові маршрути: як просувається ремонт доріг в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції