Обама не бачить альтернативи долару

У США спостерігаються "ознаки прогресу" в подоланні наслідків гострої фінансово-економічної кризи. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Американський президент Барак Обама відкинув пропозицію створення нової світової валюти. Він заявив, що "США - країна з сильною економікою і найбільш стабільною політичною системою в світі".

"Я упевнений і в американській економіці, і в доларі", - сказав Обама, виступаючи у вівторок на прес-конференції в Білому домі.

За його словами, долар зміцнився, а в економіці США з'явилися ознаки відродження. Втім, він закликав своїх співвітчизників проявити терпіння і думати не тільки про короткострокові інтереси.

"Ми зможемо перемогти рецесію. Ми підготували комплексну стратегію, направлену на боротьбу з кризою на всіх фронтах. І ми вже помічаємо ознаки прогресу", - зазначив Обама.

Раніше його адміністрація підготувала проект федерального бюджету обсягом 3,6 трильйона доларів. Проект припускає зміцнення системи охорони здоров'я, збільшення витрат на вищу освіту, а також введення обмежень на шкідливі викиди в атмосферу.

Нагадаємо, Росія в рамках ініціатив до лондонського самміту G20 запропонувала доручити МВФ вивчити можливість створення наднаціональної резервної валюти, а також в обов'язковому порядку диверсифікувати валютну структуру резервів і операцій нацбанків і міжнародних фінансових організацій.

Ідею введення нової резервної валюти також підтримав центробанк Китаю.

Читайте також:

Китай готовий допомогти Росії знайти заміну долару

Мєдвєдєв запропонує світу нову супервалюту

МВФ розглядає пропозицію Назарбаєва відмовитися від долара

Обама: фінансова система США на межі краху

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: