Обама передрік США нову економічну кризу

Американський президент наполягає, що Конгрес має підняти межу державного боргу - інакше на Штати чекає ще гірша рецесія, ніж була.

Сполучені Штати можуть зіткнутися з новою масштабною економічною кризою, якщо Конгрес не підніме межу державного боргу, заявив президент США Барак Обама.

"Якщо інвестори з усього світу визнають, що зобов'язання і борги США не забезпечені, що ми можемо припинити платежі за нашими облігаціями, це може обвалити всю фінансову систему", - сказав американський лідер.

"Ми можемо зіткнутися з іще гіршою рецесією, ніж та, яка вже була, з набагато гіршою фінансовою кризою, ніж попередня", - попередив Обама.

Межа держборгу США зараз встановлена на рівні 14,29 трильйона доларів. За оцінками американського міністерства фінансів, ця позначка може бути досягнута вже у понеділок, 16 травня, якщо Конгрес США не погодиться її підняти (проти цього виступає опозиційна Республіканська партія).

Нагадаємо, зараз державний борг США становить понад 12,37 трильйони доларів, або близько 88% від обсягу ВВП країни, а найбільшим власником американських державних облігацій залишається Китай.

Читайте також:

США впритул наблизилися до дефолту

Обама підвищив дозволений рівень держборгу до 14,3 трильйона доларів

У США знайшли головних винуватців фінансової кризи

"Аферист сторіччя" Бернард Медофф назвав уряд США "фінансовою пірамідою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: