Обама заявив, що дефолту США не буде

Лідери Конгресу США змогли домовитись про зниження бюджетного дефіциту для уникнення дефолту, який мав би руйнівний вплив на економіку країни.

Президент США Барак Обама в прямому телеефірі повідомив, що він, лідер демократів в Сенаті Гері Рід, а також спікер палати представників Конгресу США Джон Бейнер змогли прийти до компромісного варіанту вирішення проблеми про підвищення ліміту держзапозичень. Обама запевнив націю, що країні вдасться уникнути дефолту.

"Я хочу повідомити, що лідери Конгресу змогли домовитись про зниження бюджетного дефіциту для уникнення дефолту, який мав би руйнівний вплив на нашу економіку", - сказав Обама, виступаючи в неділю, 31 липня, ввечері на прес-конференції у Білому домі.

Обама повідомив, що представники Демократичної і Республіканської партій пішли на поступки. В результаті був розроблений проект документа, який найближчим часом поставлять на голосування у Конгресі. Президент заявив, що відповідно до досягнутого компромісу, уряд США зробить скорочення бюджетних витрат, яких країна не знала з часів Президента Ейзенхауера.

Обама також уточнив, що угода дозволить скоротити дефіцит бюджету на 1 трильйон доларів протягом 10 років.

Досягнутий компроміс далекий від ідеалу, до якого він прагнув, проте він дозволить адміністрації зберегти програми по створенню нових робочих місць і підтримки освіти. Він також зазначив, що скорочення бюджету не завдадуть шкоди економіці країни.

"Остаточне рішення щодо бюджетного дефіциту має бути збалансованим, і, незважаючи на заперечення деяких республіканців, ми повинні звернутися до найбагатших громадян Америки і бізнес-корпорацій, щоб вони відмовилися від податкових пільг. Я вірю в те, що нам необхідно внести додаткові кошти в медичні соціальні програми, щоб вони все ще були доступні майбутнім поколінням", - сказав президент Обама.

Друга частина угоди з держборгу дуже важлива, оскільки згідно з нею у Конгресі створюється двосторонній комітет, який повинен виробити пакет пропозицій щодо подальшого зниження дефіциту. Ці пропозиції будуть винесені на розгляд Конгресу до остаточного голосування.

"Протягом наступних місяців я буду продовжувати діалог з Конгресом, щоб донести до них свою позицію в прагненні досягти збалансованої угоди", - підкреслив Обама.

Очікується, що голосування по документу відбудеться в понеділок, 1 серпня.

Читайте також:

У скарбниці США закінчилися гроші для виплати пенсій

Обама готовий навісити на США нові борги, щоб протистояти фінансовій кризі

Німецьке агентство знизило кредитний рейтинг США

Обама підвищив дозволений рівень держборгу до 14,3 трильйона доларів

ВідеоОбама заявив, що дефолту США не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: