Обігнав Samsung і Apple: уперше світовим лідером з продажу смартфонів став Huawei

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Однак незабаром Huawei може втратити лідерство, попереджають аналітики.

Китайський виробник телекомунікаційного обладнання Huawei став лідером з продажу смартфонів у другому кварталі 2020 року. Концерн вперше за дев'ять років спостережень зміг випередити конкурентів з Samsung і Apple.

Про це йдеться в звіті аналітичної компанії Canalys, опублікованому в четвер, 30 липня.

За квітень-червень Huawei продав 55,8 мільйона девайсів - це на 5 відсотків менше, ніж за аналогічний період роком раніше. Однак продажі смартфонів Samsung, що посів друге місце в рейтингу, впали ще більше, на 30 відсотків - до 53,7 мільйона.

Понад 70 відсотків продажів Huawei припали на Китай. При цьому в Європі китайський виробник посідає лише третє місце за проданими смартфонами - після Samsung і Apple.

Аналітики Canalys попереджають, що однієї сильної позиції тільки на китайському ринку "буде недостатньо для того, щоб утриматися на позиції лідера, коли світова економіка почне відновлюватися".

Нагадємо, 16 травня 2019 року президент США Дональд Трамп підписав указ про запровадження надзвичайного стану в телекомунікаційній сфері, яким заборонив використання американськими компаніями телекомунікаційного обладнання, виготовленого фірмами, що становлять загрозу "національній безпеці, зовнішній політиці та економіці" країни. У "чорному списку" опинився і китайський концерн Huawei Technologies, що спеціалізується на виробництві телекомунікаційного обладнання та мобільних телефонів і смартфонів. Цей захід обмежив можливості Huawei для продажу обладнання на території США, а також оновлення програм у вже проданій продукції по всьому світу. Huawei оцінював збитки від санкцій США у 30 мільярдів доларів.

Вибір редакції