Обсяги торгів на фондових ринках встановили новий рекорд

Під час торгів на Нью-йоркській фондовій біржі за секунду укладалося 121,26 тисяч угод.

Обсяги торгів акціями і деривативами вийшли на рекордний рівень цього тижня, оскільки більшість інвесторів поспішали позбутися від ризикових активів, а інші шукали можливість укласти вигідні угоди на тлі падаючих котирувань.

До факторів, що забезпечили зростання обсягу торгів, увійшло рішення Федеральної резервної системи залишити базову процентну ставку на рекордно низькому рівні до середини 2013 року, побоювання щодо кредитного рейтингу США та боргової кризи в єврозоні. Активність на ринках валют і золота також посилилася.

"Продажі значною мірою викликані невизначеністю. Паніка змагається з жадібністю, і паніка забезпечує більш високі обсяги торгів, ніж жадібність", - зазначив керівник технічного відділу американських ринків у Instinet Джон Шлітц.

На найбільшому ф'ючерсному ринку світу - CME - обсяг торгів у вівторок, 9 серпня, склав рекордні 25,7 млн контрактів у всіх класах активів, крім того, були оновлені рекорди за торгами золотом і австралійськими доларами. На фондовому ринку США у вівторок зафіксовано п'ятий за величиною в історії обсяг угод - 16,9 млрд акцій.

"Йдеться не про різкі короткочасні спалахи активності. Торги більш упорядковані, але активність підвищена протягом усього дня", - зазначив виконавчий віце-президент провідного біржового оператора світу, NYSE Euronext, Джо Мекейн.

В середу, 10 серпня, вранці Нью-йоркська фондова біржа публікувала рекордний обсяг повідомлень про заявки та укладені угоди - 121,26 тисяч за секунду. Ринок опціонів США в понеділок, 8 серпня, встановив рекорд третю сесію поспіль - 41,5 млн контрактів. Показник активності на цьому ринку був майже вдвічі меншим навіть на піку фінансової кризи - після банкрутства Lehman Brothers восени 2008 року.

Читайте також:

"Українська біржа" знову закрилась зниженням майже на 7%

На американських біржах знову різкий обвал котирувань

Паніка на світових фондових ринках закінчилась

На світових фондових ринках "згоріло" 2,5 трильйона доларів

Фондові ринки Європи за день обвалились на 3%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: