Обсяги вугілля на складах в Україні вперше перевищили минулорічні – Герус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Окрім того, на "Укренерго" почали обмеження імпортної електроенергії.

6 листопада обсяги вугілля на складах українських теплових електростанцій вперше перевищили минулорічні.

Про це заявив народний депутат України від "Слуги народу" та голова парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

За його словами, на складах наразі є 1,99 млн тонн вугілля або 101,7% від минулорічних запасів. А на початку вересня було 50% від запасів вугілля на таку саму дату минулого року.

"До зими готові. Незважаючи на бажання деяких "доброзичливців". Хочеться, щоб із досягнень чиновників назавжди зникло оце "ми пройшли зиму". Ну і щоб зникли шантажі напередодні зими", – написав Герус у Facebook.

Також, за словами депутати, диспетчери "Укренерго" почали обмеження імпортної електроенергії, оскільки в ній немає технічної потреби, зокрема, через низький попит і теплу погоду.

Раніше повідомлялося, що у перший день жовтня Україна відновила комерційний імпорт електроенергії з Російської Федерації. За даними НЕК "Укренерго", імпорт за рівним графіком потужністю 100 МВт здійснювало ТОВ "Юнайтед Енерджі". Востаннє комерційний імпорт російської електроенергії до України здійснювався в 2015 році згідно договору для подальшої її передачі в окупований Крим. Після цього мали місце лише невеликі технологічні перетоки.

Відео Україна готова до опалювального сезону та має достатньо газу у сховищах - "Нафтогаз"

Завдяки теплій погоді Україна поки не витрачає багато газу. У підземних сховищах уже накопили рекордний за останні роки обсяг - 21 мільярд кубів газу. Але разом із тим, газовики готуються до різних сценаріїв. Передусім можливої газової війни з Росією. Контракт про транзит газу із Росії до Європи досі не підписаний.    

Україна готова до опалювального сезону та має достатньо газу у сховищах - "Нафтогаз"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції