Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обвал економіки чекає на всіх. Аналітики JPMorgan розповіли про причини та наслідки глобальної кризи

Коронавірус суттєво вдарить по світовій економіці.

Протягом першої половини 2020 року економіки країн Євросоюзу та США зазнають значного падіння. ВВП США і Європи знизиться більше, ніж на 3%, а ситуація, що склалася, призведе до глобальної рецесії.

Про це повідомляє Business Insider з посиланням на експертів банку JPMorgan.

Аналітики вважають, що очікування від того, як вірус позначиться на економіці, "різко змінилися за останні тижні" через масштаби поширення інфекції обвалу на фондовому ринку.

За прогнозами JPMorgan, ВВП США може впасти на 2% в першому кварталі і на 3% в другому, а економіка Єврозони - на 1,8% і 3,3% відповідно.

Експерти JPMorgan переглянули прогноз зростання в бік зниження на тлі обмежувальних заходів, які вводять уряди країн в рамках боротьби з поширенням інфекції. Зокрема, у звіті фігурує Італія, де заборонили проведення масових заходів, а також тимчасово закрили всі ресторани, бари і магазини роздрібної торгівлі, за винятком продуктових і аптек.

Також вони згадали про Сполучені Штати, які на місяць заборонили в'їзд з Європи. Крім того, економічний спад спричинять коливання на фінансових ринках і зниження вартості акцій.

JPMorgan очікує, що з поліпшенням ситуації з коронавірусом покращення в економіці слід очікувати до середини 2020 року, а в другій половині року почнеться прискорення зростання. Основним фактором, який має запобігти більш серйозному удару по світовій економіці, банк вважає заходи країн щодо стримування поширення коронавірусу.

Плейлист 7 відео Обвал глобального ринку

У "чорний" понеділок, 9 березня, після падіння на третину світових цін на нафту обвалилися акції, індекси та національні валюти. Читайте детальніше про причини та наслідки обвалу на глобальному ринку.

Обвал глобального ринку

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції