Очільниця Міносвіти не обіцяє педагогам підвищенням зарплат у 2019 році

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У цей рік Україні потрібно буде виплатити багато боргів.

У 2019 році підвищення зарплат для педагогів не планується, сказала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

"Я навіть не обіцяю і не анонсую підвищення зарплати наступного року для окремих категорій педагогічних чи науково-педагогічних працівників. Бо наступний бюджетний рік буде дуже складним, це пікова виплата в рамках міжнародних зобов’язань України. Натомість буде те, що завжди є – підвищення для бюджетників, відповідно до зростання мінімальної зарплати", – повідомила вона в ефірі Радіо Свобода.

Що стосується питання зарплат і навантаження для вихователів дитсадків, то Гриневич сказала, что у міністерстві планують  полегшити роботу для них.

"Те, що у них більший робочий день – це правда. Вони не можуть взяти, як шкільний учитель, півтори ставки навантаження. Ми думаємо, в який спосіб можна мотивувати дошкільників, зокрема за інтенсивність праці… Садочки зараз переповнені, ця проблема реально існує. Зараз ми будемо готувати зміни до закону про дошкільну освіту", – сказала міністр.

Раніше міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявила, що у відсутності необхідних меблів та освітніх матеріалів для першокласників, які почнуть навчатись за програмою "Нової української школи", винні органи місцевого самоврядування. Вона також зазначила, що цьому виною є кілька причин, серед яких як низька управлінська якість різних керівників місцевих органів, так і неготовність самого ринку до обсягів замовлень.

ВідеоСвято першого дзвоника. Як початок навчального року відзначали у школах України

Свято чи пародія на нього – навколо традиції шкільних лінійок у батьків точаться справжні війни. Цьогоріч свято першого дзвоника розтягнулося на три дні: одні заклади відзначали його в перший день осені, інші в перший день тижня. До останнього варіанту схилилися у більшості шкіл. Але лінійка у кожного вийшла своя - і за змістом, і за формою, і за тривалістю. ТСН досліджувала питання лінійок. 

Свято першого дзвоника. Як початок навчального року відзначали у школах України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції