Очільник Мінфіну показав е-декларацію: антикваріат, позашляховик та сотні тисяч доларів

Міністр також має будинок та земельну ділянку під Києвом.

Міністр фінансів Олександр Данилюк подав свою декларацію про доходи за 2015 рік.

Відповідний документ оприлюднено на сайті НАЗК.

Зокрема, міністр задекларував 177 тисяч гривень зарплати та майже 375 тисяч дивідендів від закордонної компанії.

Також на його ім'я відкриті рахунки в "Укрсоцбанку" (3,226 тис.грн та 1,243 тис. дол.), "Приватбанку" - 1,067 тис. грн, а на ім'я дружини - у британському National Westminster Bank Plc (15,7 тис. фунтів стерлінгів), готівкою ж міністр тримає 155 тис. дол., його дружина - 21 тис. фунтів стерлінгів. Водночас Данилюк позичив третім особам 53 тисячі доларів.

З нерухомості міністр задекларував земельну ділянку площею 984 кв. м та житловий будинок площею 290 кв. м у селі Вишеньки під Києвом та автомобіль BMW X5, 2008 року випуску.

Також Данилюк задекларував як антикварний виріб срібний швейцарський годинник ХІХ століття. Згідно з документом, у власності його сина Володимира є також твір мистецтва - Афонська ікона Святого Миколая ХХ століття.

Зазначимо, очільник Мінфіну вказує у декларації, що у його особистій власності перебуває лише антикварний годинник, водночас решта грошей та майна є спільною власністю подружжя.

Окремо Данилюк задекларував 262,9 тисяч гривень на навчання в Україні й 198,4 тисяч гривень - у Великій Британії (сини - Річард і Володимир).

Нагадаємо, раніше директор НАБУ Артем Ситник задекларував ділянку в анексованому Криму та майже мільйон зарплати. Подружжя також тримає на руках понад півмільйона готівкою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: