Одеса втрачає статус курорту

За 15 років Одеса може втратити статус міста-курорту. Це станеться у випадку, якщо міська мерія не припинить незаконних операцій із майном та землею.

Одеса
УНІАН
Одеса може втратити статус курортного міста.

Приблизно за 15 років Одеса може втратити статус курортного міста, якщо в процеси ”дерибана” майна та землі оздоровчих комплексів не втрутиться мерія міста, зокрема, юридичне управління та міськуправління земельних ресурсів.

Про це заявив директор муніципального департаменту рекреаційного комплексу та туризму Одеси Віктор Аксанюк, виступаючи на сьогоднішньому засіданні міськвиконкому. 

За його словами, через недосконалість чинного законодавства України щорічно піддаються реконструкції й перепрофілюванню в середньому 3 санаторно-курортні установи. 

Зокрема, зазначив Аксанюк, на цю осінь намічено реконструкцію санаторію "Фонтан". За словами чиновника, "власники планують знести всі будівлі, а на питання про майбутню забудову й інвестора відповідають, що це комерційна таємниця".
 
Аксанюк додав, що ряд одеських санаторіїв вже працюють протягом весни-осені як дешеві готелі. Стабільно розвиваються, за його словами, перш за все, санаторії "Аркадія", "Магнолія", ім. Чкалова та "Лермонтовський".
 
Аксанюк охарактеризував стан курортної галузі міста як передкризовий і запропонував створити міжвідомчу комісію з вивчення ситуації.

Зараз в Одесі діє 34 санаторно-курортні установи на 10 тисяч 666 ліжко-місць. 23 оздоровниці працюють цілий рік. 

6 санаторіїв належать Міністерству охорони здоров`я України, стільки ж - ЗАТ "Укрпрофоздоровниця", 4 - вузам, інші - міністерствам і відомствам. 

У 2006 році обсяг наданих санаторно-курортними установами послуг перевищив 100 млн. грн. 

В Одесі також функціонують оздоровчий дитячий центр "Молода гвардія" та 25 інших дитячо-юнацьких оздоровчих установ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: