Одеський припортовий завод утретє виставлять на продаж

На думку нового уряду, продаж підприємства дозволить виконати річний план приватизації в 10 млрд грн.

Уряд включив продаж Одеського припортового заводу в проект Державної програми економічного і соціального розвитку на 2010 рік. Як відомо, дві попередні спроби приватизувати підприємство зазнали невдачі.

Як повідомила прес-служба Кабміну, Міністерство економіки оприлюднило проект Державної програми економічного і соціального розвитку на поточний рік. Даний проект буде поданий у Верховну раду разом з проектом державного бюджету-2010, який уряд повинен підготувати до 15 квітня поточного року.

На думку нового уряду, продаж підприємства дозволить виконати план приватизації в 10 млрд гривень.

Варто зазначити, що у вересні 2009 року, Віктор Янукович заявляв, що очолювана ним Партія регіонів виступає категорично проти продажу Одеського припортового заводу.

Нагадаємо, уряд Юлії Тимошенко двічі намагався приватизувати ОПЗ, проте обидва рази безрезультатно. Спочатку він скасував конкурс у зв'язку з протидією президента Віктора Ющенка, який наголошував на стратегічній важливості підприємства для держави.

Вдруге, у вересні 2009 року, продаж ОПЗ заблокував Фонд держмайна, назвавши запропоновану ціну у 5 млрд гривень заниженою.

Одеський припортовий завод (місто Южне, Одеська область) – другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій – з випуску азотних добрив в Україні. Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолоджування і перевантаження аміаку.

Читайте також:

Україні пригрозили міжнародним судом через ОПЗ

Учасникам конкурсу з приватизації ОПЗ не повернули грошову заставу

Фонд держмайна збирався отримати за ОПЗ 1 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: