Одеський завод шампанських вин купили італійці

Gruppo Campari уклала договір про купівлі 99% акцій ЗАТ "Одеський завод шампанських вин" у концерну "Оверлайн", сказано в офіційному повідомленні материнської компанії групи Davide Campari-Milano.


ОЗШВ був оцінений в 18 млн. дол., сума буде виплачена акціонерам готівкою. 1% акцій ОЗШВ залишився у власності не пов'язаних між собою акціонерів, чиї імена не розголошуються.

Це вже друга покупка українського виробника шампанська. Минулого року 70% акцій найбільшого в Україні Київського заводу шампанських вин за 14 млн. дол. придбала німецька Henkell & Sohnlein. Зараз продукція Gruppo Campari до України імпортується.

Після оголошення про придбання ОЗШВ акції Davide Campari-Milano за підсумками торгів у п'ятницю впали на 2,92% - до 4,69 євро за акцію.

Одеський завод шампанських вин у 2007 році реалізував 11 млн. 69,9 тис.пляшок шампанського, що на 7,1% більше у порівнянні з 2006 роком. ОЗШВ – виробляє 33 види продукції та входить до складу концерну "Оверлайн".

До складу концерну "Оверлайн" також входять: Перший лікеро-горілчаний завод (ТМ "Мягков", ТМ "Штурман"), Одеський завод шампанських вин (ТМ "Одеса", ТМ "L'Odessika"), ТД "Golden Line" і ТД "Мягков" (РФ).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: