Одеський морпорт судитиметься з КРУ через "наклеп"

ГоловКРУ звинувачує порт у незаконному виведенні державних коштів у розмірі 400 млн гривень у офшорні компанії та недопущенні працівників КРУ на підприємство для проведення перевірок.

Держпідприємство "Одеський морський торговий порт" (ОМТП) подав позов до суду на захист честі, гідності й ділової репутації з вимогою спростування інформації, озвученої начальником Головного контрольно-ревізійного управління Петром Андрєєвим 21 жовтня.

Як відомо, ГоловКРУ звинувачує порт у незаконному виведенні державних коштів у розмірі 400 млн. гривень у офшорні компанії та недопущенні працівників КРУ на підприємство для проведення перевірок.

Як заявляють у порту, ці звинувачення безпідставні, а поширена Андрєєвим інформація містить факти, які не відповідають дійсності.

Зокрема, в повідомленні зазначається, що ДП "ОМТП" включено до переліку суб'єктів господарювання, щодо яких проводиться державний фінансовий аудит окремих господарських операцій.

На підприємстві з 2009 року продовжується державний фінансовий аудит, який проводиться територіальним органом державної контрольно-ревізійної служби.

"За результатами здійснення державного фінансового аудиту ніколи не виявлялися факти незаконного виведення підприємством коштів, на які посилався Петро Андрєєв", - сказано в повідомленні порту.

В ОМТП також зазначають, що у зв'язку з тим, що на підприємстві з 2009 року постійно здійснюється державний фінансовий аудит, відповідно до положень закону "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні", на підприємстві заборонено здійснення інших видів державного контролю, а отже, порт не підлягає інспекції органами Державної контрольно-ревізійної служби.

Як повідомлялося, 21 жовтня голова ГоловКРУ Петро Андрєєв повідомив про низку фактів недопущення ревізорів управління на підприємства, підвідомчі Міністерству транспорту та зв'язку.

Зокрема, це стосувалося деяких портів, у тому числі й Одеського порту. Він також повідомив про розкрадання державних коштів у ОМТП.

Мінтранс уже спростував цю інформацію.

Читайте також:

З-під арешту в Грузії звільнено українське судно

Україна продасть поромну переправу з Криму в Росію

До Одеси прибули кораблі, що беруть участь у "Сі Бриз"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: