Одеський припортовий завод не продадуть у 2011 році

За словами голови ФДМ, сьогодні може не виявитися достатнього рівня підтримки для ухвалення рішення про приватизацію ОПЗ.

Приватизація ВАТ "Одеський припортовий завод" у 2011 році може не відбутися. Про це заявив голова Фонду державного майна Олександр Рябченко.

За його словами, сьогодні може не виявитися достатнього рівня підтримки для ухвалення рішення про приватизацію ОПЗ.

Як повідомлялося, 29 вересня 2009 року ТОВ "Нортіма" придбало контрольний пакет ВАТ "Одеський припортовий завод" у розмірі 99,567% статутного фонду за 5 млрд. гривень.

Крок аукціону становив 50 млн. гривень. Ціна продажу перевищила початкову ціну на 1 млрд. гривень.

У торгах взяли участь три компанії: ТОВ "Азот-Сервіс (Росія) (подала заявку від імені ТОВ "СИБУР"), ТОВ "Фрунзе-Флора" (Україна) і ТОВ "Нортіма" (Україна).

Проте комісія Фонду держмайна з приватизації Одеського припортового заводу ухвалила рішення не визнавати ТОВ "Нортіма" переможцем конкурсу з приватизації ОПЗ у зв'язку з тим, що завод був проданий за заниженою ціною.

ВАТ "Одеський припортовий завод" - другий за величиною виробник аміаку й карбаміду та третій - за випуском азотних добрив в Україні.

Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить із країн СНД на експорт.

Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг із прийому, охолодження і перевантаження аміаку.

Читайте також:

Семенюк: приватизація Укртелекому буде "похлєщє" Одеського припортового

Уряд пообіцяв розблокувати "велику приватизацію"

Кабмін знову планує продати Одеський припортовий завод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: