Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Один із найбільших у світі портових операторів інвестуватиме в Україну

Головний виконавчий директор компанії висловив сподівання на подальшу успішну реалізацію проектів "DP World" в Україні.

Один із найбільших у світі портових операторів, арабська компанія "DP World" зацікавлена в інвестуванні в порти України.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"У рамках робочого візиту до Об’єднаних Арабських Еміратів президент Петро Порошенко провів зустріч з керівником одного з найбільших у світі портових операторів DP World" Султаном Ахмедом бін Сулаємом", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час зустрічі Порошенко ознайомив головного виконавчого директора DP World" з ходом реформ в Україні, які спрямовані на забезпечення сприятливого ділового клімату. Він також поінформував співрозмовника про плани здійснення приватизації державних підприємств.

Султан Ахмед бін Сулаєм підтвердив наміри його компанії інвестувати у портову галузь України та висловив сподівання на подальшу успішну реалізацію проектів DP World" в Україні.

Компанія керує 78 терміналами в 43 країнах світу.

Нагадаємо, до кінця цього року, в грудні, може набути чинності безвізовий режим між Україною та Об'єднаними Арабськими Еміратами. Відповідний документ з ОАЕ підписав президент України Петро Порошенко. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції