Одіозний соратник Путіна проміняв "окопи під Слов'янськом" на шикарну квартиру за півмільярда рублів

При цьому він не був помічений в участі у великих бізнес-проектах, які могли б принести йому істотний дохід.

Міжнародна організація з боротьби із корупцією Transparency International провела розслідування, присвячене квартирі віце-прем'єра РФ Дмитра Рогозіна. У нього виявилася 10-кімнатна квартира на трьох поверхах за півмільярда рублів в елітному житловому кварталі "Ближня дача" в Москві.

Як зазначають в організації, майбутній віце-прем'єр не був помічений в участі у великих бізнес-проектах, які могли б принести йому істотний дохід для її придбання зокрема.

квартира рогозина в москве

У декларації Рогозіна вказана квартира площею 346 квадратних метрів. Згідно з даними РосРеестра, таких квартир в Москві всього 3 штуки.

"Дві з них належать лівим людям, а третя — п'яти фізичним особам з однаковим дивним заморським ім'ям "Значення відсутнє", всі вони стали власниками в 2013 році (Рогозін працює заступником голови уряду з 2011 року). Тобто дані з РосРеестра були видалені. Точнісінько як у випадку з Сергієм Шойгу і його будинком на Рубльовці. Отже, довідки з ім'ям Рогозіна немає (для цього і видалили), а сам герой публікації відбрехався в Twitter: квартиру за півмільярда не купував, її підкинули американці", - йдеться на сайті Фонду боротьби з корупцією.

рогозін
Відділ розслідувань Фонду боротьби з корупцією

У Фонді з'ясували, що п'ятьма власниками цієї квартири є:

  1. Федір Олексійович Рогозін
  2. Марія Олексіївна Рогозіна
  3. Олексій Дмитрович Рогозін
  4. Дмитро Олегович Рогозін
  5. Тетяна Геннадіївна Рогозіна

Рогозін, його дружина, син і двоє онуків стали власниками 5 грудня 2013 року.

Як з'ясували активісти, раніше володів цією квартирою офшор Мінімал Текнолоджи Лімітед, потім до грудня 2013 року уродженець Дагестану Ліві Ханухович Ісаєв, після нього - сім'я Рогозіних.

До цієї квартири у Рогозіних була інша — службова, за адресою Москва, пров. Великий Тишинський, б. 10, будова 1, її площа була 225.5 кв. м — на 120 метрів менше нової.

  • 12.04.2013 - 05.12.2013 -  її приватизувала і оформила у власність сім'я Рогозіних
  • 05.12.2013 - вона належить тому самому Ліві Хануховичу Ісаєву

Тобто між сім'єю Рогозіних та Ліві Ісаєвим був проведений обмін квартир 225.5 і 346 кв. м.

"Показово вийшло — в твіттері писав, що поміняв би посади на окоп, а насправді поміняв квартиру 225 метрів на квартиру 346 метрів", - зазначили активісти.

У старому будинку, де жили Рогозіни, продаються 4 квартири, середня вартість квадратного метра $ 17 800. Тобто ця квартира зараз коштує трохи більше 4 мільйонів доларів або 275 мільйонів рублів. Квартира, на яку Рогозін її поміняв, коштує 500 мільйонів. Різниця, яку йому довелося доплатити, - 225 мільйонів рублів.

"З урахуванням коливань ринку нехай це буде 200 мільйонів в грудні 2013 року. Це дохід сім'ї Рогозіних 20 років (якщо не їсти і не пити). Кредитів вони не брали, будинок не в заставі", - підкреслюється в розслідуванні.

Активісти зробили висновок, що віце-прем'єр РФ отримав квартиру за неринковою ціною, фактично отримавши хабар, або ж доплата була забезпечена за рахунок коштів, які не відображені в декларації сім'ї.

Раніше Фонд боротьби з корупцією, створений російським опозиціонером Олексієм Навальним, виявив "палац" російського міністра оборони Сергія Шойгу, вартістю 18 млн доларів, в елітній Рубльовці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: