Одна з найбільших криптовалютних бірж відкрила рахунок в українському банку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Влада України взяла на себе зобов'язання створити комфортне середовище для розвитку криптоіндустрії.

Один із найбільших криптомайданчиків світу Binance обрав для розрахунків в Україні Ibox Bank.

Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації.

" Мінцифра, як регулятор ринку віртуальних активів, дотримується своїх планів щодо створення легального ринку криптоактивів в Україні. Українці зможуть безперешкодно купувати і продавати віртуальні активи. Компанія Binance платитиме в Україні податки від операцій з криптоактивами", - ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, торік у листопаді Мінцифри та Binance підписали меморандум про співпрацю - домовилися разом працювати над створенням комфортного середовища для розвитку криптоіндустрії в Україні.

Наступним кроком з боку держави стане врегулювання питання оподаткування операцій з криптоактивами. Відповідний законопроєкт зареєструвало у Верховній Раді депутатське об’єднання Blockchain4Ukraine. Парламентський комітет з питань цифрової трансформації уже схвалив цей документ, він перебуває на розгляді інших комітетів Верховної Ради.

Раніше керівник парламентської фракції "Слуги народу" Давид Арахамія заявив про переговори щодо перенесення штаб-квартири Google з Європи до Києва. Також, за його словами, ведуться переговори і про прихід в Україну Amazon і PayPal.

Відео Після смерті засновника криптобіржі у Канаді вкладники не можуть забрати свої гроші

Скандал на ринку криптовалюти в Канаді: засновник тамтешньої криптобіржі забрав із собою на той світ гроші вкладників. Виявляється, у віртуальності таке можливо. Від тяжкої хвороби підприємець Джеральд Коттен помер. Та от на його ноутбукові залишилися всі зашифровані цифрові гаманці майже 115 тисяч вкладників. 

Після смерті засновника криптобіржі у Канаді вкладники не можуть забрати свої гроші

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції