Одна з найбільших нафтогазовидобувних компаній отримала трьох нових членів правління

Кандидатів затвердила наглядова рада "Укрнафти".

Укрнафта
УНІАН
Наглядова рада "Укрнафти" обрала трьох нових членів правління
На сьогоднішньому засіданні наглядова рада "Укрнафти" обрала трьох нових членів правління – Геннадія Радченка, Роберта Уоллі та Маврикія Калугіна.

Таку інформацію "Економічній правді" повідомив виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник.

Водночас припинили повноваження члена правління Крістофера Кокса. Він "вирішив покинути "Укрнафту" у зв'язку призначенням на посаду в британську компанію Centrica. Він прийняв цю пропозицію за сімейних обставина, оскільки Кокс є громадянином Великобританії", повідомили раніше в прес-службі "Укрнафти". Із компанії також пішов призначений два місяці тому виконавчий віце-президент з персоналу Микола Грейнерт.

Стало відомо, що глава правління ПАТ "Укрнафта" Марк Роллінз (призначили на посаду у вересні 2015 року) відмовився надавати фінансову інформацію про експортні операції, а також договору з "Дніпро-АЗОТ" і "Укртатнафтою", яку запитував глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв для розгляду проекту бюджету компанії на наглядовій раді.

Зазначимо, що "Укрнафта" – одна з найбільших нафтогазовидобувних компаній України. Частка підприємства в загальному видобутку нафти з газовим конденсатом в Україні в 2014 році складає 69,2%, частка у загальному видобутку газу – 8,6%. Також "Укрнафта" володіє однією з найбільших в Україні мереж заправних станцій (понад 530), присутньою у більшості регіонів країни. 50% + 1 акція компанії належать НАК "Нафтогаз України".

Днями "Укрнафта" оскаржила в суді опис свого майна.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: