Одружитися у Києві стане вдвічі дорожче

Столичні рагси за наказом Мін'юсту підвищують тарифи на свої послуги.

У столиці знову виростуть "тарифи на одруження": у другому за значенням рагсі Києва, "Лівобережному", обряди виросли в ціні в 1,5 - 2 рази. Тепер тут одружитися стало навіть дорожче, ніж в Центральному рагсі.

На сайті Мін'юсту з'явився наказ, яким затверджено нові розцінки "Лівобережного". За організацію повного весільного обряду тепер доведеться платити 294 грн замість 205, за розпис без гостей - 196 замість 102, за обряд заручин замість 50 грн - 131. Навіть за складання заяви про реєстрацію шлюбу братимуть більше - 24 грн замість 15, пише Сегодня.

У результаті "Лівобережний" рагс став дорожчим за Центральний - там повний весільний обряд коштуватиме на 34 гривні дешевше, ніж на Лівому березі.

За законом собівартість платних послуг, які надаються в рагсах, розраховується, виходячи з вартості матеріалів, транспортних витрат або витрат на зв'язок, а також з непрямих витрат (зарплата адміністративного та техперсоналу і навіть вартість комунальних послуг). Тому в Мін'юсті зміну тарифів пояснюють просто: "Змінюються витрати - зростає вартість".

З нововведень, які визначає документ, тепер чітко визначена вартість виїзних церемоній (в ресторані або на природі). Раніше обмовлялося, що при проведенні обряду за межами рагсу у святкові або вихідні дні тариф збільшується на 100%. Тепер вартість кожної послуги прописується окремо.

Наприклад, розписатися у вихідний або святковий день, коли рагс не працює, коштуватиме 392 грн, за межами рагсу - 330 грн, скорочена процедура - 228 грн у святковий день. Тобто в цьому випадку розцінки навіть знизилися. З'явилися в переліку і нові послуги: наприклад, видача запрошення із зазначенням дати реєстрації шлюбу, коштує 12 грн за штуку.

У Мін'юсті не виключають, що розцінки зростуть і в районних рагсах Києва. Але дізнатися, що про це думають у відділі реєстрації актів цивільного стану управлінні юстиції Києва, виявилося неможливим - там за несплату відключено телефони. Поки ж ціни в районних рагсах залишаються найнижчими. Наприклад, повний обряд в них коштує 102 грн, скорочений - 68 грн.

Самі молодята розповідають, що до офіційного прейскуранту працівники рагсів зазвичай додають ще й обов'язкові додаткові послуги, в результаті чого ціна зростає. Так, працівники загсу знімають фото- та відео церемоній, а потім наполегливо рекомендують придбати відзняті матеріали мінімум за 400 грн.

Читайте також:

На ринку в Харкові задешево продають наречених

Унікальне весілля потрапило до Книги рекордів Гіннеса

У США закохану пару одружив комп'ютер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: