Охорона для "чорного золота"

Саудівська Аравія приступила до створення спецпідрозділу для охорони нафтових об'єктів.

Саудівська Аравія приступила до формування спеціального підрозділу для охорони крупних нафтових та інших найважливіших для економіки країни об'єктів, заявив офіційний представник МВС королівства Мансур Ат-туркі.

„У завдання цього спецпідрозділу входитиме охорона різних нафтових і промислових об'єктів незалежно від їх місцезнаходження," - сказав Ат-туркі в опублікованому у четвер інтерв'ю газеті "Аш-Шарк аль-Аусат".

У спецпідрозділ, де загалом працюватимуть 35 тисяч співробітників, уже в 2008 році буде набрано щонайменше 20 тисяч чоловік, повідомив Ат-туркі.

Він додав, що королівство планує створити нові економічні центри, для яких потрібна відповідна охорона.

„Це вже залежатиме від наших можливостей з мобілізації і навчання співробітників спец підрозділу," - сказав представник МВС.

За його словами, мета створення цього підрозділу - захистити національну економіку від існуючих загроз.

Зокрема, Міжнародна терористична мережа "Аль-Каїда" раніше неодноразово загрожувала зробити диверсії проти об'єктів нафтової інфраструктури королівства.

У лютому 2006 року озброєні екстремісти спробували висадити нафтопереробний комплекс Абкайк на сході Саудівської Аравії. Проте охороні вдалося відбити атаку.

Саудівська Аравія є найбільшим експортером нафти, маючи в своєму розпорядженні майже чверть усіх розвіданих світових запасів "чорного золота".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: