Окружна дорога довкола Чорного моря

Про будівництво домовилися міністри транспорту країн СНД під час Координаційної транспортної наради.


"Домовилися на рівні транспортних міністерств скоординувати роботу по будівництву автодоріг навколо Чорного моря, що дало б можливість збільшити інтенсивність торгових операцій між державами", - сказав Рудьковський. 

В свою чергу, міністр транспорту Російської Федерації Ігор Левітін нагадав журналістам, що рішення про будівництво такого автомобільного кільця було прийняте минулого року в Сочі на конференціх міністрів транспорту Чорноморського співробітництва.

За словами Левітіна, для досягнення мети кожна з країн "повинна у своєму бюджеті знайти можливість перевести ці дороги саме в дороги першої категории". Він не назвав терміни і рівень фінансування вказаного будівництва.

За його словами, зараз кожна країна планує це, виходячи зі своїх потреб, тому що в кожної країни різний стан доріг. При цьому міністр відзначив, що, "на жаль, немає добрих доріг ні в кого, якщо розглядати ділянки навколо Чорного моря". 

Міністр транспорту Росії також відзначив, що раніше в Болгарії на зустрічі міністрів транспорту Європи і СНД було ухвалене рішення зробити також "залізничне поромне кільце усередині Чорного моря, щоб пороми могли ходити через Варну, Іллічівськ, Кавказ, Поті, Туреччину".

Таким чином, за його словами, планується два кільця на Чорному морі: внутрішнє поромне та зовнішнє автомобільне.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: