Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупаційна влада Криму збирається продати майно Коломойського на півмільярда рублів

Зокрема, до продажу готуються колишні відділення "Приватбанку".

Окупаційна влада Криму збирається продати майно українського бізнесмена Ігоря Коломойського на 460 млн рублів.

Про це повідомила так звана заступниця міністра майнових і земельних відносин окупованого Криму Оксана Лахіна, передає ТАСС.

Відзначається, що до продажу готуються в основному колишні відділення "Приватбанку", вбудовані в нежитлові і житлові приміщення.

"Це в основному колишні відділення" Приватбанку ", вбудовані в нежитлові і житлові приміщення... Вони розташовані на всій території Криму - і в Керчі, і в Феодосії, і в Сімферополі. Початкова вартість цих десяти об'єктів складає близько 460 млн рублів. Рада міністрів Криму дала нам дозвіл на відчуження цих об'єктів. Аукціони з ним планується провести до кінця поточного року ", - розповіла вона.

За словами Лахіної, за рахунок реалізації майна Коломойського в Криму "наразі йде виплата компенсацій за втрачені вклади на суму понад 700 тис. рублів".

Агентство повідомляє, що першим з об'єктів нерухомості Коломойського в цьому році був проданий санаторій "Форос", який пішов з молотка за 1,2 млрд рублів.

"Після продажу "Фороса" навесні були продані ще чотири об'єкти, раніше включені в перелік майна, яке обліковується, як власність Республіки Крим. Від їх продажу бюджет Республіки Крим поповнився на 245,7 млн руб. Після них в жовтні з молотка пішов дитячий оздоровчий комплекс в селищі Виноградному за 59 млн рублів ", - розповіла представниця окупаційної влади

За її словами, всі виручені гроші "пішли на виплати кримчанам, які постраждали від дій українських банків".

Нагадаємо, окупант готується до масштабної приватизації майна у КримуВлада окупованого Криму розраховує в 2017 році поповнити свій бюджет на 200 мільйонів рублів за рахунок "приватизації" майна на півострові.

В наступному році планується "приватизувати" 22 об'єкти, в тому числі "чотири державних унітарних підприємства, чотири частки в статутних капіталах товариств з обмеженою відповідальністю, 13 об'єктів нерухомості і один комплекс будівель і споруд". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції