Окупована Донеччина заборгувала за електроенергію вже майже 4 мільярди гривень

Повернення боргів вважають безнадійним.

За три останні роки, доки на Сході України триває війна, окупована територія Донеччини заборгувала за електроенергію 3,9 млрд грн. А вся область – 5,6 млрд грн.

Про це сказав голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на селекторній нараді в Кабміні з питань підготовки до опалювального сезону, передає УНІАН.

"Із 5,6 мільярда гривень заборгованості по області за електроенергію неконтрольовані території - 3,9 мільярда гривень", - зазначив Жебрівський.

Нагадаємо, за словами віце-президента "Всеукраїнської енергетичної асамблеї" Юрія Сакви, борги зони АТО за поставлену з контрольованої Україною території електроенергію на 1 квітня 2017 року становили 2,985 млрд грн і мають всі ознаки безнадійності. 25 квітня Україна повністю припинила енергопостачання на окуповану частину Луганської області. Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик говорить, що енергопостачання на окуповану частину Луганщини може бути відновлене в тому разі, якщо будуть внесені платежі та погашені борги за електроенергію.

ВідеоЛуганщина три роки не платила Україні за постачання електроенергії

Залиште свій коментар