Омелян анонсував суттєве збільшення коштів на ремонт та будівництво доріг

Кошти акумулюють завдяки роботі Дорожнього фонду.

У найближчі кілька років в Україні постійно збільшуватимуть суми коштів, які виділятимуть на ремонт та будівництво доріг. Уже через рік сума може сягнути 50 млрд грн.

Це станеться завдяки роботі Дорожнього фонду. Про це в інтерв'ю "Обозревателю" сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Я думаю, що ми її (суму в 50 млрд на дороги) не досягнемо наступного року, але з 2019 року повинні точно досягти. Адже наступного року у нас 50% надходжень від усіх акцизів піде до Дорожнього фонду, в 2019 році - 75%, а вже з 2020-го стабільно 100% від акцизів за паливо йтимуть до Дорожнього фонду", - уточнив міністр.

Омелян сподівається, що міжнародні фінансові організації відкриють кредитні лінії на будівництво магістралей, що проходять територією України.

"Можливо, зараз залучимо китайських та інших партнерів під держгарантії для того, щоб отримати якісні дороги. Принаймні, проведено вже переговори з найбільшою китайською компанією China Road and Bridge Corporation щодо будівництва першої в Україні бетонної дороги, яка з'єднає Одесу, Миколаїв і Херсон", - сказав Омелян.

Раніше повідомлялося, що в Україні планують збудувати перші платні автобани.

Залиште свій коментар