Омелян назвав приголомшливі суми грошей, які щороку розкрадають на "Укрзалізниці"

Омелян наголосив, що неодноразово порушував питання щодо впливу на діяльність "Укрзалізниці".

Із "Укрзалізниці" крадуть від 10 до 15 мільярдів гривень кожного року.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає ZIK.

"За моїми підрахунками, з цієї компанії крадеться від 10-ти до 15-ти мільярдів гривень щорічно, навіть у цьому стані. Ці гроші повинні бути спрямовані не в кишені окремих людей, а на модернізацію, на оновлення компанії", – наголосив Омелян.

Він порівняв "Укрзалізницю" за часів керівництва нею Георгія Кірпи та сучасним станом.

"Ми говоримо про різні моделі управління. За часів Кірпи була жорстка вертикаль, від самої політичної гори до останнього провідника чи залізничника. У цьому випадку, на жаль, ми можемо про таке лише мріяти. З іншого боку, з мого спілкування із залізничниками, які все життя працюють на УЗ, залізниця у такому стані ще не була ніколи. Це в поганому стані, мається на увазі", – сказав Омелян.

Він також наголосив, що неодноразово порушував питання щодо впливу на діяльність "Укрзалізниці".

"У нас є безумовний вплив як депутатів, так і "бізнес-партнерів" умовних, так званих залізниці, а також криміналітету, які безпосередньо впливають як на закупівлі, так і на перевезення та постачання", - прокоментував Омелян.

ВідеоОчільник Укрзалізниці подав заяву про відставку

Він наголосив, що потенціал "Укрзалізниці" величезний, який можна застосувати, коли буде розрубаний "гордіїв вузол" з її реформуванням. "У випадку "Укрзалізниці" у нас завжди є серйозний виклик, і я вдячний прем'єр-міністру, що було прийнято нарешті правильне рішення щодо звільнення керівника цієї компанії і про невідкладне проведення конкурсу щодо нового очільника", - зазначив міністр.

Нагадаємо, в "Укрзалізниці" повідомили, що до кінця року тарифи на пасажирські залізничні перевезення в Україні не будуть підвищуватися. Про це заявив тимчасовий виконуювач обов'язків голови ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов. За його словами, в найближчі дні планує провести дискусію з українським бізнесом щодо індексації тарифів на вантажні перевезення до кінця поточного року. 

ВідеоНовий глава "Укрзалізниці" пообіцяв не підвищувати ціни на квитки до кінця 2017

Залиште свій коментар