Оновлені декларації. Мельничук залишив трильйон гривень, а в Парасюка зник подарунок від Святого Миколая

Порошенко знайшов ще два мільйони гривень.

Цієї неділі, 6 листопада, сплив 7-денний термін, протягом якого українські чиновники могли внести виправлення чи уточнення до своїх електронних декларацій.

Президент України Петро Порошенко додатково вказав, що мав дохід на 1,9 млн грн. Про це пише "Слово і діло".

Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий уточнив, що вартість цінних паперів становить не 60 тис. грн, а в 220 разів більше – 13 млн 250 тис.

У міністра внутрішніх справ Арсена Авакова квартира "розширилася" з 39,3 квадратного метра до 55,4. Але не виправив свій раніше задекларований жарт щодо авторського права на "Сценарій у вигляді рюкзака, з газетними вирізками".

У нардепа Володимира Парасюка зник подарунок від Святого Миколая – годинник Samsung Gear s2. Тепер це – просто подарунок, вартысть якого становить 7999 грн.

У нардепа Сергія Мельничука "випливла" квартира на 65,1 кв. м та 26,59 сотки земельної ділянки. А ось один трильйон гривень готівкою Мельничук так і не виправив.

зміни в деклараціях
Слово і діло

Політика чи бізнес: у кишенях депутатів ВР знаходиться більше 12 мільярдів гривень

Українців досі трусить від знання, що звалилося на їхні голови разом з деклараціями високопосадовців. І приголомшило не тільки накопичення розкоші в розореній війною країні. Показово зреагували ті, хто прийшов у владу з бізнесу. Вони раптом побачили мільйонні статки інших.

Звернення українців до НАБУ, НАЗК та ГПУ дадуть старт сотням перевірок декларацій чиновників

Сьогодні закінчується 7-денний термін, який заклали для виявлення помилок, і виправлення їх в електронних деклараціях. Але чи стартує вже завтра велика перевірка підозрілих, або просто зухвалих декларацій. Ми вирішили прискорити цей процес. А заодно з'ясувати, хто, як і кого перевірятиме. І чи варто боятися всім тим, чиї мільйони, палаци та інше задеклароване добро виявиться набутим незаконно.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: