Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ООН склала чорний список 22 країн світу, що голодують

В ООН склали список країн світу, де переживають затяжну продовольчу кризу. У цей список увійшли 17 держав Африки, а також Афганістан, Гаїті, Ірак, КНДР і Таджикистан.

Експерти ООН виявили 22 країни світу, які переживають затяжну продовольчу кризу.

Про це говориться в спільній доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) про стан продовольчої безпеки в світі.

У цей список увійшли 17 держав Африки, а також Афганістан, Гаїті, Ірак, КНДР і Таджикистан.

Країнами, що знаходяться в стані затяжної кризи, ФАО і ВПП пропонують вважати ті держави, які заявляли про продовольчу кризу протягом останніх восьми і більше років, отримують більше 10% міжнародної підтримки у вигляді гуманітарної допомоги, а також внесені до списку країн з продовольчим дефіцитом і низькими доходами.

Для всіх цих країн характерні постійно повторювані продовольчі кризи і надзвичайно високий рівень голоду внаслідок стихійних лих, конфліктів і слабкості владних інститутів. У середньому число жителів цих держав, які страждають від голоду і недоїдання, майже втричі перевищує аналогічний показник в інших країнах, що розвиваються.

Усього ж у країнах, що знаходяться в стані затяжної кризи, від голоду і недоїдання страждають близько 166 млн осіб, що складає приблизно 20% всіх голодуючих на Землі.

Якщо ж включити голодуючих таких великих країн, як Китай і Індія, то це число досягне вже однієї третини, відзначається в доповіді.

У вересні ФАО оголосила, що кількість голодуючих на планеті вперше за останні 15 років знизилася з рекордного показника 2009 року на 98 мільйонів: за офіційними даними, зараз це 925 мільйонів осіб.

Читайте також:

Вперше за 15 років у світі поменшало голодуючих

Глава МВФ передрік початок "валютних війн" у світі

Українцям дозволять виводити валюту за кордон

МВФ примусово перевірить фінансовий стан 25 країн

Залиште свій коментар

Вибір редакції