Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Опалювальний сезон стартував. Чи вистачить запасів газу та вугілля

У підземні сховища закачали 14,75 мільярда кубометрів газу.

В Україні цього тижня стартував опалювальний сезон. Тепло подали ще не в усі оселі, що пояснюють технологічними нюансами роботи систем. Але обіцяють протягом тижня зігріти всіх. Водночас відповідальні особи запевняють, що наявних запасів газу та вугілля вистачить, аби не було перебоїв із тепло- та електропостачанням.

Про це сьогодні, 13 жовтня, йшлося під час урядової селекторної наради, передає УНІАН.

"Закачано 14,75 мільярда кубометрів газу. Цього достатньо для виконання зобов'язань "Нафтогазу" із забезпечення газом усіх категорій споживачів. НАК готова до опалювального сезону і готова виконати свої договори із забезпечення споживачів", – запевнив перший заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Перелома.

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман наполягав на необхідності закачати до підземних газосховищ близько 17 млрд кубометрів газу для опалювального сезону 2016-2017 років.

Тим часом об'єднана енергосистема країни працює в штатному режимі, зауважень до її роботи немає.

"Зростає частка атомної енергетики – приблизно до 58-59%. Накопичені запаси вугілля на складах становлять 1766 тисяч тонн", – уточнив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

Нагадаємо, що в будинках Києва теплішатиме поступово. План підключення столиці до опалення читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції