Opel не вдалося убезпечити себе від банкрутства

Придбання німецького автовиробника Opel канадською компанією Magna International Inc. несе в собі багато ризиків.

Міністр економіки Німеччини Карл-Теодор цу Гуттенберг стверджує, що можливість банкрутства німецького автовиробника Opel все ще існує. "Все це ще може трапитися", - наголошує він.

Раніше Гуттенберг вже неодноразово заявляв, що придбання німецького автовиробника Opel компанією Magna International Inc. несе в собі багато ризиків, і банкрутство, можливо, все ще залишається якнайкращим виходом для цього автоконцерну.

Уряд Німеччини 30 травня досяг угоди з американським автоконцерном General Motors і канадською компанією Magna International, яка виступає в партнерстві з Ощадбанком Росії, про порятунок німецького автовиробника Opel.

Керівництво ФРН і лідери німецьких земель, де розташовані основні підприємства Opel, схвалили інвестиційний план канадсько-російського консорціуму.

Magna і Ощадбанк претендують на контрольний пакет акцій компанії Adam Opel GMBH, яка об'єднує Opel і споріднений бренд Vauxhall. Згідно з планом Magna, General Motors збереже за собою частку в 35% в Opel, ще 35% акцій дістануться Ощадбанку, 20% - Magna, а решта 10% належатиме працівникам Opel.

Капітальні вливання нових інвесторів в Opel повинні скласти 500-700 млн євро. Індустріальним партнером Opel, як планується, стане "Група ГАЗ". Канадська Magna International розраховує завершити операцію з придбання Opel до вересня.

Нагадаємо, що уряд Німеччини 1 липня схвалив надання для європейського відділення американського автоконцерну General Motors - General Motors Europe бридж-кредиту розміром 1,5 млрд євро.

Завдяки цим коштам німецький автовиробник Opel і британський Vauxhall продовжуватимуть функціонувати незалежно від банкрутства американської головної компанії. У найближчі п'ять років Opel планує довести щорічний обсяг продажів автомобілів до 2 млн одиниць.

Читайте також:

Fiat завершив об'єднання з Chrysler

Hummer продають китайцям

Канадці з росіянами врятували Opel від банкрутства

Топ-10 найбільш популярних автомобілів в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: