Opel продали канадцям та росіянам

General Motors розпочала операцію з продажу німецького Opel. Канадський консорціум Magna отримає у власність 55% акцій, якими спільно керуватиме "Сбербанк".

Операція з продажу американською корпорацією General Motors свого європейського підрозділу, який включає німецьку компанію Opel, канадського консорціуму Magna International, має бути повністю завершена до 30 листопада.

Про це повідомив віце-президент General Motors Джон Сміт.

Він також повідомив, що в ході переговорів, що вже відбулися, в керівництва General Motors виникла впевненість, що протягом найближчого року пакет акцій Opel, який в листопаді перейде під контроль російського "Сбербанку", протягом майбутніх 12 місяців виявиться у власності російської компанії ГАЗ. Очікується, що на заводах ГАЗ у рік вироблятиметься до 180 тисяч автомобілів Opel.

Джон Сміт також заявив, що з 2011 року Opel перетвориться на компанію, що приносить прибуток.

Тим часом стали відомі подробиці розвитку ситуації, коли було оголошено про продаж Opel і британській автобудівельній компанії Vauxhall канадською Magna. Все залежало від вирішення ради фонду Opel, якому уряд Німеччини передав в управління 65% акцій автобудівельної компанії.

В ході голосування в четвер двоє його членів висловилися на користь Magna, один - проти і ще один - утримався. Таким чином, доля Opel була вирішена.

В результаті продажу компанії новому власникові в акціонерному капіталі Opel стануться наступні зміни: консорціум Magna отримає у власність 55% акцій, які спільно керуватимуться канадською Magna і "Сбербанком", що представляє інтереси російської сторони, General Motors зберіг контроль над пакетом акцій у розмірі 35%, в руках трудового колективу Opel виявляться 10% акцій компанії.

Читайте також:

GM згоден продати Opel консорціуму на чолі з Magna

GM потрібні 6 млрд доларів, щоб залишити Opel при собі

Opel не вдалося убезпечити себе від банкрутства

Російський Ощадбанк претендує на 35% Opel 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: