Опитування: Більше 30% українців ледве зводить кінці з кінцями

Лише 0,6% українців не відчувають жодних матеріальних проблем.

Майже третина (31,1%) українців "ледве зводить кінці з кінцями", грошей іноді не вистачає навіть на їжу. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного Київським інститутом проблем управління ім. Горшеніна.

Майже половині респондентів (45,5%) грошей на їжу вистачає, але покупка одягу і взуття вже викликає певні труднощі. Ще 19,3% українців стверджують, що гроші на життя в них є, але з придбанням цінних речей (меблів, холодильнику тощо) виникають проблеми. При цьому тільки 2,4% опитаних заявили про відсутність матеріальних проблем, за винятком особливо дорогих покупок (житло, дороге авто), а 0,6% взагалі їх виключили.

Не змогли відповісти на поставлені запитання 1,1% респондентів.

Дослідження матеріального благополуччя українців проводилося з 16 по 20 березня 2009 року у всіх обласних центрах України, містах Києві і Севастополі. Погрішність даних не перевищує (+/-) 3,4%.

Нагадаємо, за даними опитування, проведеного Центром Разумкова, 83,2% українців вважають, що їх зачепила економічна криза. Лише 13,2% опитаних соціологами сказали, що криза їх не зачепила, 3,6% не змогли відповісти на це питання.

Головним проявом кризи для українців стало зростання цін і тарифів. Його вплив відчули 82,3% респондентів. 53,9% опитаних зазначили, що знизився рівень їхніх доходів, 52,5% стали менш упевненими в завтрашньому дні, 47,3% констатували погіршення якості харчування, яке може дозволити їхня родина, 21,4% заявили, що їм затримують зарплати або пенсії.

Читайте також:

На Заході не знають таких цинічних політиків, як в Україні

Кияни не готові переїжджати через кризу

На акції протесту готові вийти 15% українців

Україні потрібна цензура ЗМІ, - опитування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: