Опитування: більшості українців вистачає зарплати на їжу та комунальні послуги

Більшість українців витрачає гроші на харчі, комунальні та транспортні послуги. І лише 4% купують предмети розкоші.

Більшості українців вистачає грошей лише на їжу, зв'язок і комунальні послуги, а про коштовності думають лише 4% населення країни.

Про це свідчить опитування "На що вам вистачає вашої зарплати?", проведене кадровим порталом hh.ua.

Згідно з ним, для 90% українських професіоналів головна стаття витрат - це продукти харчування. 85% відразу після отримання заробітної плати поповнює рахунок мобільного телефону та оплачує послуги доступу в Інтернет. 82% обов'язково оплачує комунальні послуги. Лише для 65% респондентів важливо оплачувати транспортні послуги. 42% професіоналів обов'язково купують медикаменти. 40% в числі першочергових витрат бачить розваги.

Лише третина українців обов'язково дарує подарунки своїм близьким та друзям. 25% працюючих українців витрачає свої гроші на відпочинок і подорожі. Чверть респондентів неодмінно вносить до свого щомісячного бюджету витрати на покупку побутової техніки та утримання особового автомобіля.

Кожен п'ятий український професіонал відкладає гроші. Найменше (4%) респондентів турбують предмети розкоші: ювелірні вироби, дорогі годинники та хутра. Лише чверть респондентів обов'язково вкладає гроші у власну фігуру і займається спортом.

Примітно, що 24% респондентів регулярно виплачують кошти за своїми кредитними та борговими зобов'язаннями.

26% заявили про свій щомісячний рівень доходу 3000-5000 гривень, 20% - до 3000 гривень, 15% - 5000-7000 гривень, а 11% - 7000-9000 гривень. Найбільш активною частиною респондентів стали люди у віці 23-26 років. 34% відповіли на запитання доводиться на цю групу.

14% респондентів заявляють про те, що мріє кожен місяць заробляти 9000-11000 гривень. 13% - 7000 - 9000 гривень, а 13% - понад 30000 гривень. Українські професіонали в середньому бажають заробляти на 20% більше ніж зараз. Лише 1% українців не потребує додаткового заробітку.

В опитуванні взяло участь 2400 респондентів з усієї України.

Зазначимо, що згідно опитування Gfk Ukraine, 53% жителів України як і раніше вважають за краще зберігати свої заощадження вдома, 7% довіряють банківським депозитам, і лише 0,4% наших співвітчизників заробляють за допомогою інструментів фондового ринку.

Читайте також:

40% українців готові за мільйон гривень назавжди залишити Україну

Більшість українців зберігає заощадження "під матрацом"

Українці вважають себе нещаснішими, ніж росіяни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: