Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Опитування ТСН. Нардепи не знають, скільки коштує комуналка, хліб, молоко та проїзд у метро

Більшість нардепів називали приблизні суми або ж узагалі не вгадували.

Народні депутати тікали посеред інтерв'ю через запитання про вартість цін на газ та електроенергію. Поки українці скаржаться на подорожчання тарифів на енергоносії, політичний бомонд не знає скільки коштує проїзд на метро, не сплачує платіжки за газ. І не уявляє, скільки коштує один кубічний метр газу чи кіловат електроенергії.

Викривальний допит здійснювала Дар'я Счастлива, ідеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Із трибуни Верховної Ради нардепи постійно наголошують, що вони знають все про український народ та співчувають йому. А от наскільки вони близькі до нього? Чи знають вони, скільки коштують кубометр газу, кіловат електроенергії, хліб і молоко? Напередодні опалювального сезону ТСН вирішила дізнатися, наскільки близькі народні депутати.

ТСН опитала нардепів Юрія Павленка, Нестора Шуфрича, Ніну Южаніну, Сергія Капліна та інших. Їхні відповіді дивіться на відео.

ВідеоДорогі депутати. Чи знають нардепи, скільки коштує газ, молоко і хліб

Народні депутати тікали посеред інтерв'ю через запитання про вартість цін на газ та електроенергію. Поки українці скаржаться на подорожчання тарифів на енергоносії, політичний бомонд не знає скільки коштує проїзд на метро, не сплачує платіжки за газ. І не уявляє, скільки коштує один кубічний метр газу. Викривальний допит здійснювала наша Дар'я Щаслива. 

Дорогі депутати. Чи знають нардепи, скільки коштує газ, молоко і хліб

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції