Опитування: Українці не хочуть підтримувати гривню з власної кишені

Населення не стало б підтримувати курс гривні шляхом здачі коштовностей у державні банки.

Якби Нацбанк закликав українців підтримати курс гривні шляхом здачі коштовностей у державні банки, як це було в 1998 році в Південній Кореї, лише 0,6% населення надали б таку підтримку. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова.

Ще дев'ять років тому здати свої коштовності погодилися б 2,6% українців.

При цьому 31,5% опитаних відзначили, що в них немає коштовностей, а 42,7% - заявили, що нічого б не здавали, оскільки вважають, що їх внески були б розкрадені, а не використані для підтримки національної валюти.

Варто відзначити, що в 2000 році ці показники складали 36,7% і 47,2% відповідно.

Крім того, 24,1% опитаних нічого б не здавали, тому що вважають, що підтримка національної валюти є справою держави, а не населення, тоді як у 2000 році такої думки дотримувалися лише 12,2% українців.

Дослідження громадської думки було проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 27 лютого по 5 березня 2009 року у всіх регіонах України. Опитано 2012 респондентів віком від 18 років. Теоретична погрішність вибірки складає 2,3%.

Зазначимо, за даними Центру Разумкова, дії Нацбанку викликають найнижчий рівень підтримки в українців серед державних органів.

Читайте також:

Нацбанк звітує про приборкання валютного ринку

Переговори з МВФ утримають гривню від значних коливань

Більше третини українців впевнені, що податки розкрадають чиновники

Лише 13% українців не постраждали від кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: