Опозиція прогнозує затримки зарплат київських бюджетників

Блок Віталія Кличка стурбований зниженням доходів столичного бюджету.

Протягом двох перших місяців 2009 року доходи київського бюджету знизилися більше, ніж на 400 мільйонів гривень.

Про це заявив один із лідерів опозиційного Блоку Кличка у Київраді Дмитро Андрієвський.

"Порівняння надходжень до бюджету за січень-лютий 2009 року з аналогічним періодом минулого року свідчить, що доходи Києва скоротились більше ніж на 400 мільйонів гривень. Внаслідок цього значно зменшились бюджетні видатки", - наголосив він.

За словами Андрієвського, зокрема на 100 мільйонів гривень скоротились видатки на соціальний захист і соціальне забезпечення, на 138 мільйонів гривень – на житлово-комунальне господарство, на 63 мільйони гривень – на транспорт, дороги та зв’язок столиці.

"Такими темпами до кінця року Київ збере не більше 10 мільярдів гривень, а витратить менше 9 мільярдів гривень. Це означає, що жодна соціальна програма не буде виконана, зарплати бюджетникам виплачуватимуться невчасно, і кияни залишаться з кризою сам на сам", - додав політик.

Нагадаємо, у березні Київрада вирішила взяти в кредит 1,2 мільярда гривень для того, щоб розрахуватися з боргами за енергоносії та вирішити інші нагальні проблеми столиці.

Для того, щоб позичити гроші, столична влада готова віддати у заставу більшу частину комунальних будівель столиці, зокрема театри та урядові будинки.

Читайте також:

За кредит у 1,2 млрд. Київрада заставила всі театри та приміщення СБУ

З 1 квітня в Києві втричі зростуть тарифи

Симоненко: Черновецький руйнує український народ

Для іногородніх у Києві медицина безплатною не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: