Оптовики пообіцяли засипати українців дешевими продуктами

Оптова торгівля овочами та фруктами в Україні зміниться до невпізнання.

У Києві та Донецьку - планується відкриття 2 найбільших оптових ринків продуктів харчування в Україні.

За словами керівника проекту "Агроогляд: овочі та фрукти" Андрія Ярмака, оптова торгівля овочами та фруктами в Україні зміниться до невпізнання, пише Дело.

"Ринок гарантовано відкриється 1 липня 2011", - запевнив учасників оптової торгівлі директор ринку "Столичний" (Київ) Олексій Чумак. Він також додав, що до цього часу планується відкрити майданчик для торгівлі з машин (на 600 вантажних автомобілів) плодоовочевою продукцією і критий плодоовочевої павільйон площею 8,4 тис. кв. м. на 40 стаціонарних торгових місць з додатковим сховищем для 3 тис. тонн продукції.

Повністю ринок почне функціонувати протягом найближчих 4 років. У цілому планується реалізувати 4 черги розвитку ринку. Інвестиції у проект складають 1,35 млрд. грн., а терміни окупності досить тривалі, близько 10 років при гарному управлінні проекту.

Нагадаємо, що за прогнозами Кабміну, після введення в експлуатацію оптових аграрних ринків, споживачі зможуть купувати продукти харчування за набагато нижчими цінами, ніж сьогодні. ,  Про це повідомив Міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк. Будівництво одного з таких ринків "Столичний", який знаходиться поблизу Києва, може бути закінчене вже в поточному році.

За словами Міністра аграрної політики і продовольства України Миколи Присяжнюка, оптові сільськогосподарські ринки - це оптимальне рішення підтримки вітчизняного виробника і забезпечення українського споживача якісними продуктами за доступними цінами.

"Оптові ринки сільгосппродукції забезпечать українського споживача якісними продуктами за цінами на 30-35% нижчими від існуючих. У той же час, для вітчизняних аграріїв на оптових ринках передбачені набагато дешевші ринкові збори і послуги.

За словами Міністра, на оптових ринках передбачено створення потужних комплексів овочесховищ, які вбережуть українського споживача від продовольчого дефіциту і зростання цін стрибками на сільгосппродукцію.

Читайте також:

Імпорт овочів в Україну зріс вдвічі

Регіонали звинуватили опозицію в подорожчанні продуктів

Азаров не вірить, що українські продукти дорожчі за європейські

В Україні подешевшали овочі

Кабмін побудує оптові аграрні ринки для здешевлення продуктів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: