ОПЗ можуть приватизувати

Секретаріат президента допускає, що ОПЗ можуть продати вже цього року.

ОПЗ
Архів
ОПЗ, можливо, продадуть цього року.
Секретаріат президента України допускає приватизацію Одеського припортового заводу в 2007 році в разі доопрацювання Кабінетом міністрів умов приватизації заводу.

Про це на прес-конференції повідомив перший заступник керівника Секретаріату президента, представник президента в Кабміні Олександр Шлапак.

"Нам потрібно переглянути умови продажу заводу. Які строки на це будуть визначені? Якщо вони завтра будуть переглянуті, але для цього потрібно скасувати проведення цього конкурсу й змінити умови, до кінця року, я думаю, ми могли б встигнути ще й продати", - сказав він. 

Шлапак також зазначив, що президент Віктор Ющенко продовжує наполягати на своїй позиції щодо перегляду умов приватизації ОПЗ.

"Позиція не складна. Якби прислухалися до президента, спокійно б уже завершили конкурс днями й продали Одеський припортовий завод. Мова йде про те, щоб знайти механізми регулювання в майбутньому тарифів на перевалку сировини в Одеському припортовому заводі для всіх інших учасників цього ринку", - сказав він.

Він також додав, що, на думку Секретаріату, жоден відповідальний інвестор в умовах юридичної невизначеності не братиме участь у приватизації ОПЗ. 

3 жовтня 2007 року Кабінет міністрів відклав розгляд ситуації навколо приватизації ОПЗ.

У вересні президент України Віктор Ющенко призупинив затверджені Кабміном умови конкурсу із приватизації ОПЗ.

15 серпня Фонд державного майна України виставив на продаж 99,5% акцій ОПЗ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: