ОПЗ не продадуть

Фонд державного майна скасував конкурс із продажу Одеського припортового заводу.

ОПЗ
Архів
Процес продажу Одеського припортового заводу поки що припинено.
Фонд державного майна скасував конкурс із продажу Одеського припортового заводу (ОПЗ, Одеська область). У повідомленні прес-служби ФДМУ сказано, що наказом №1655 від 15 жовтня скасовано конкурс із продажу 99,5% акцій ОПЗ.

Прес-служба повідомляє, що голова ФДМУ Валентина Семенюк підписала цей наказ на виконання указу президента №850/2007 від 12 вересня про припинення затверджених Кабінетом міністрів конкурсних умов приватизації ОПЗ.

Як відомо, Секретаріат президента припускає приватизацію Одеського припортового заводу 2007 року в разі доопрацювання Кабінетом міністрів умов приватизації заводу. 

3 жовтня Кабінет міністрів відклав розгляд ситуації навколо приватизації ОПЗ. У вересні президент Віктор Ющенко призупинив затверджені Кабміном умови конкурсу з приватизації ОПЗ. 15 серпня ФДМУ виставив на продаж 99,5% акцій ОПЗ. 2006 рік ОПЗ закінчив із прибутком 236,7 млн. гривень, збільшивши чистий дохід на 6,31%, або на 111,561 млн. гривень до 1 878,533 млн. гривень.

Одеський припортовий завод - 2-й за величиною виробник аміаку й карбаміду в Україні, він повністю перебуває в державній власності. Завод спеціалізується на виробництві аміаку й карбаміду, перевантаженні хімічної продукції, яка надходить із країн СНД на експорт.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: