Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Орбан попросив Путіна постачати газ до Угорщини в обхід України

Президент РФ не виключив такого подовження газопроводу у майбутньому.

Прем`єр-міністр Угорщини Віктор Орбан запропонував президенту Росії Володимиру Путіну подовжити газопровід "Турецький потік" до Угорщини, щоб постачати газ в обхід України.

Про це він заявив під час прес-конференції після переговорів із російським лідером у Москві, пише УНІАН.

"Не секрет, що Угорщина хоче, щоб, коли з півдня у напрямку до Угорщини буде побудовано газопровід, він далі проходив би через Угорщину. Це буде прекрасна можливість для Угорщини, і я попросив пана президента, щоб він серйозно подумав про цю можливість", - сказав Орбан.

За його словами, Росія та Угорщина домовилися про умови поставок російського газу на 2020 рік.

Своєю чергою Путін зазначив, що одна з сухопутних ниток "Турецького потоку" в майбутньому може пройти через Угорщину.

"Не виключаю, що після завершення будівництва "Турецького потоку" одне з сухопутних продовжень цього газопроводу може пройти і через Угорщину", - наголосив він.

Нагадаємо, за допомогою "Турецького потоку", який має загальну потужність 32 млрд кубометрів на рік, Росія сподівається почати продавати газ півдню та південному сходу Європи в обхід України, транзитний контракт з якою закінчується наприкінці 2019 року.

Сполучені Штати можуть запровадити санкції проти Росії, які зачеплять будівництво та експлуатацію "Турецького потоку". Цей газопровід в обхід України до Європи вже готовий на 80%, його можуть встигнути добудувати, проте він має шанси залишитися "мертвим" – через санкції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції