Оригінальна боротьба з неплатниками

У Хмельницькому в неплатників вилучають майно. Про вдіяне повідомляють громадськість - депеша за місцем роботи і поіменні списки боржників на під’їздах.

Покарати і осоромити. Два принципи взяли на озброєння в Хмельницькому борці за сплату комунальних послуг.

У неплатників вилучають майно. Про вдіяне повідомляють громадськість - депеша за місцем роботи і поіменні списки боржників на під’їздах.

Гроші
Архів
З початком опалювального сезону в Хмельницькому практично втричі збільшилася кількість бажаючих швиденько погасити борги перед тепловиками. Причиною тому зовсім не докори сумління, а візити судовиконавців, котрі арештовують та вилучають майно.

Наразі за тепло жителі міста боргують близько 8 мільйонів гривень, саме тому сотня багатоповерхівок досі не опалюється. Якщо раніше справи у судах розглядали по півроку, то тепер судовий наказ готовий за лічені хвилини.

Такі агресивні методи повернення боргів застосовують лише до затятих неплатників, які завинили по кілька тисяч, хоча живуть заможно - мають кіоски на ринках, транспорт і часом не одну квартиру. Саме у таких квартирах і описують від пилососів і килимів – до оргтехніки та іномарок.

Перші конфіскації майна підтвердили сподівання. Люди за два дні погасили борги від однієї до 14 тисяч гривень. Якщо така тенденція збережеться найближчим часом, схоже, хмельничани розрахуються за газ повністю.

ВідеоБоротьба з неплатниками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: