Останні економічні новини: ціни на пальне та посилення заборони на продукти з Росії

До списку заборонених продуктів увійшло 70 додаткових позицій.

Україна посилила заборону на продукти з Росії, а пальне дещо здешевшало. Про ці та інші останні економічні події йдеться в сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

ЦІНИ НА ПАЛЬНЕ

Літр бензину категорії А-95 в середньому по Україні коштує 19,16 грн. Мінімальна ціна на це пальне – 17,95 грн, максимальна – 21 грн. За літр дизельного палива водіям доведеться віддати 15,9 грн. Газ для автомобілів коштує 8,45 грн.

ВІЗИ В КАНАДУ

Канада спростувала інформацію про відміну віз для українців. Відповідну інформацію опублікували на офіційній сторінці посольства Канади в Україні у Facebook. У повідомленні йдеться про те, що інформація про відміну візового режиму між двома країнами є неправдивою. "Подібні новини мають насамперед бути опублікованими на офіційних сайтах уряду та посольства Канади" - зауважили у посольстві.

Канада спростувала інформацію про відміну віз для українців

Відповідну інформацію опублікували на офіційній сторінці Посольства Канади в Україні у «Фейсбук». У повідомленні йдеться про те, що інформація про відміну візового режиму між двома країнами є неправдивою. «Подібні новини мають насамперед бути опублікованими на офіційних сайтах уряду та посольства Канади», - зауважили у Посольстві. 

ПОСИЛЕННЯ ЗАБОРОНИ НА РОСІЙСЬКІ ПРОДУКТИ

Україна посилила заборону на продукти з Росії. Відповідне рішення ухвалили у Кабміні. До списку заборонених продуктів увійшло 70 додаткових позицій, серед яких соуси, кетчупи, кондитерські вироби, риба та овочі.

Україна посилила заборону на продукти з Росії

Відповідне рішення ухвалили у Кабміні. До списку заборонених продуктів увійшло 70 додаткових позицій, серед яких соуси, кетчупи, кондитерські вироби, риба та овочі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: