Останні економічні новини: долар продовжує дешевшати, а взимку не буде різких відключень світла

Дата публікації
Перегляди
583
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Останні економічні новини: долар продовжує дешевшати, а взимку не буде різких відключень світла

Взимку планують обійтися без різких відключень світла / Фото: torange.biz

Наразі долар коштує 21,31 грн.

Долар продовжує дешевшати, а "Укренерго" планує обійтися без різких відключень світла наступної зими. Про ці та інші найважливіші останні економічні новини йдеться в сюжеті програми "Сніданок з 1+1". 

КУРСИ ВАЛЮТ

Національний банк України встановив такі курси валют. За добу долар здешевшав і тепер коштує 21,31 грн. Євро також "полегшав" і зараз його ціна – 24,05 грн. На "чорному" ринку валюта традиційно дорожча. Долар там коштує щонайменше 23,38 грн, за євро просять мінімум 26,23 грн. 

ЦІНИ НА ПАЛИВО

Літр бензину категорії А-95 в середньому по Україні коштує 21,45 грн. В залежності від заправок ціна на це пальне коливається від 19,1 до 22 грн. За літр дизельного палива в середньому просять 18,24 грн. Газ для автомобілів обійдеться водіям у 8,7 грн.

 

ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА ВЗИМКУ

"Укренерго" планує обійтися без різких відключень світла наступної зими. Керівництво вже підготувало новий план відключення електроенергії в регіонах, і він буде не таким жорстким, як минулого року. За словами посадовців, цього року світло вимикатимуть на півтори-дві години у різних регіонах. Цілі сектори енергосистеми відключати не збираються. Якщо ж вдасться накопичити хоча б 2 млн тонн вугілля, а зима буде теплою, тоді світло і взагалі не відключатимуть, кажуть в "Укренерго". 

ПРОБЛЕМА СТАРИХ АВТО В УКРАЇНІ

Україна зайняла друге місце у світі за "старістю" автомобілів. На першому місці опинилася Куба. Середній вік авто в Україні наразі складає 21,5 років. Це пов'язано з тим, що різко знизився попит на нові легкові автівки, а як результат, суттєво зменшився і імпорт автомобілів в Україну.

Така ситуація вкрай негативно впливає на екологію в країні, адже старі автомобілі є більш шкідливими для атмосфери. Для порівняння, в Японії авто використовують лише 3-5 років. Далі утримувати машину економічно невигідно, адже держава робить більш жорсткий та дорожчий технічний контроль для старих автомобілів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
583
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація