Останній крок до СОТ

Євросоюз висунув останню вимогу щодо вступу України до Світової організації торгівлі, повідомили офіційні представники СОТ.

Україна та СОТ
На думку європейських чиновників, Україна вступить до СОТ раніше за Росію.
Для того, щоби стати 152-им членом цієї всесвітньої організації, Києву необхідно виконати вимогу Брюсселя щодо перегляду регулювання по експортному миту, передає АР.

Водночас у Женеві додають, що Україна, радше за все, приєднається до Світової організації торгівлі раніше, ніж сусідня Росія. "Ми перебуваємо в постійному контакті з Україною, щоб узгодити двосторонні питання щодо експортного мита, які ще залишаються”, - сказав Петер Пауер, речник комісара ЄС з питань торгівлі Петера Мендельсона. "Це дуже важливе питання для нас, і його потрібно вирішити до того, як процес вступу буде завершено”, - наголосив він.

Планується, що засідання робочої групи, на якому розглянуть доповідь України щодо вступу в СОТ, відбудеться в Женеві наприкінці цього тижня.

Як відомо, 21 листопада перший віце-прем`єр-міністр, міністр фінансів України Микола Азаров заявив, що розраховує на завершення переговорів і рішення про вступ до СОТ з 2008 року у грудні. "Україна завершила всі двосторонні переговори щодо вступу до СОТ - підписала протокол з В`єтнамом, з Киргизією теж врегульоване питання. Сьогодні уряд ухвалив ще чотири рішення, які в нормативному плані повністю закриють всі питання," - сказав Микола Азаров.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: