Отримає прибуток більший, ніж минулого року: на Україну чекає новий експортний рекорд зернових

Отримає прибуток більший, ніж минулого року: на Україну чекає новий експортний рекорд зернових

Фото: УНІАН

Ми зібрали третій чи четвертий за величиною врожай зернових за увесь час незалежності.

На Україну чекає новий експортний рекорд зернових. В Українській зерновій асоціації повідомили, що за результатами цього маркетингового року, наша країна отримає більше доходу від експорту, ніж минулого.

Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Зазначається, що глобальної проблеми з врожайністю минулого року не було. Тому наша країна зібрала третій чи четвертий за величиною врожай зернових за увесь час незалежності. А оскільки ціни не знижуються, то Україна отримає прибуток не менший, ніж минулоріч.

Нагадаємо, водночас у Державній фіскальній службі зазначили, що експорт зернових з України зменшився. За 2020/2021 маркетинговий рік експорт склав близько 29 мільйонів тонн. А це на 21% менше за торішній показник.

Раніше повідомлялося, що Україна за обсягом постачання зернових культур стала другим експортером у світі. Попереду лише Сполучені Штати. За даними Міністерства сільського господарства США в 2019/2020 МР в рейтингу найбільших експортерів зернових Україна посіла друге місце за обсягом поставок ячменя, четверте — кукурудзи, п'яте — пшениці. 

Україна побила рекорди експорту зернових

Україна побила рекорди експорту зернових

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
678
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація