Овочі та фрукти починають зникати на українських ринках. Що купувати та як заготовити на зиму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фермери враховують попит і намагаються продавати бажані продукти довше.

Вже за тиждень-півтора на ринках не продаватимуть українські сливи, дині, кавуни, редиску та кукурудзу придбати буде неможливо. "Сніданок з 1+1" розпитав на ринках, що зараз скільки коштує та що купують перед похолоданням найбільше.

Ціни на українські овочі та фрукти перед закриттям сезону підняли щонайменше вдвічі. Але покупці, напередодні холодів хочуть наїстися всього, а тому – попит є. Фермери навіть намагаються подовжити сезон деяких продуктів. Висаджують більш пізні сорти ягід, та вирощують їх в теплицях. 

"Просто стали більше продавати і довше продавати - це ось таке, що не сезонне - полуниця, малина, лохина. На 2 -3 тижні точно продовжили", - кажуть фермери.

Та якщо сезон більшості фруктів та ягід вже позаду, і запасатися ними на зиму зараз дорого, то деякі овочі ще можна встигнути заморозити бюджетно. Головне – знати що і як заготовляти, щоб і смак залишився, і користь. 

"Болгарський перець – перед тим, як заморожувати, його краще бланшувати. Тобто, занурити у гарячу воду, потримати там декілька хвилин, після того морозити. От з баклажаном все трошки важче. Його важко сушити і зберігати.  Але, його можна запекти в духовій шафі, очистити від шкірочки, і потім, заморозити порційно", - розповідає кулінарна блогерка Дарина Дорошкевич. 

А після літнього овочево-фруктового розмаїття на прилавках домінуватимуть українські яблука, груші, гарбузи та редька.  

Нагадаємо, 29 вересня повідомлялося, що українцям вигідніше купувати овочі для борщу у крамницях, а не на базарах. 

Відео Як українці заготовляють улюблені продукти на зиму

Вже за тиждень-півтора українські сливи, дині, кавуни, редиску та кукурудзу придбати буде неможливо. А тому і ціни на них перед закриттям сезону підняли щонайменше вдвічі. Та якщо сезон більшості фруктів та ягід вже позаду, і запасатися ними на зиму зараз дорого, то деякі овочі ще можна встигнути заморозити бюджетно. Головне – знати, що і як заготовляти, щоб і смак залишився, і користь.  

Як українці заготовляють улюблені продукти на зиму

Залиште свій коментар

Вибір редакції