П'яний брокер підвищив світові ціни на нафту з домашнього комп'ютера

Старшого брокера компанії PVM відсторонено від роботи на 5 років за несанкціоновані дії, що призвели до збитків компанії.

Нафтовий брокер, який у нетверезому стані уклав угод на півмільярда доларів, нині усунений від роботи на біржі і засуджений до великого штрафу.

Британське Управління з фінансових послуг зобов'язало Стівена Перкінса, старшого брокера компанії PVM, сплатити штраф у розмірі 108 тисяч доларів, пише сайт Конфлікти // Закони з посиланням на Computerworld UK.

У ніч з 29 на 30 червня 2009 року Перкінс з домашнього ноутбука зробив ставки на підвищення цін за 7125 контрактами на постачання нафти-сирцю марки Brent. Загальна сума укладених Перкінсом угод перевищила 0 млн.

Через дії брокера ціни на нафту підскочили на і склали ,5 за баррель. На Перкінса припало 69% всіх торгів, які відбувалися в ніч з 29 на 30 червня.

Особу брокера, який здійснював несанкціоновану торгівлю, PVM встановила протягом кількох годин. За два дні Перкінс зізнався, що на момент оборудок був вельми п'яний. Пити він почав у гольф-клубу, куди компанія вивезла своїх співробітників у вихідні, але з настанням буднів зупинитися не зміг.

Управління з фінансових послуг заборонило Перкінсу торгувати на біржі протягом п'яти років.

Читайте також:

Український фондовий ринок зріс рекордними темпами

За 15 хвилин Уолл-Стріт втратила 1 трильйон доларів

Одна з найбільших бірж світу відкриє майданчик в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: