П'ять способів забрати гроші з проблемного банку

Зняти свої гроші з рахунку в проблемному банку можна щонайменше п'ятьма різними способами. Який з них підходить вам, обирайте самі.

Тисячі українських громадян зіткнулися з проблемою зняття готівки з рахунків та виплат депозитів. У дев'яти банках наразі діє тимчасова адміністрація, і ще в трьох введені куратори.

Проблемні фінустанови ввели різноманітні обмеження на видачу коштів своїм вкладникам. І все-таки забрати свої гроші можна, для цього є щонайменше п’ять способів.

1. Розплачуватися карткою в торговій мережі

Відмінний спосіб для всіх, а особливо для пенсіонерів. По-перше, розплатитися карткою в магазині навіть простіше, ніж зняти гроші з банкомату. По-друге, розплачуючись карткою, ви не втрачаєте ні копійки, оскільки не береться жодної комісії. За карткою можна купувати продукти, одяг і навіть ліки в деяких аптеках.

2. Зняти гроші з банкомату іншого банку

Знімати гроші бажано у партнерського банку, щоб не платити комісію. Які банки є партнерами, можна дізнатися на сайті банку або запитати у самій фінустанові. В більшості випадків, коли доводиться платити комісію, її розмір становить не більше 2%.

3. Перевести гроші в інший банк і там зняти

При цьому ви втратите певну суму на комісіях банків, але заощадите час і нерви, і не буде більше переживати за ненадійність банку, в якому їх зберігали. Щоб менше витратити на комісії, можна одразу перевести гроші на місячний депозит в іншому банку, зазвичай при цьому банк не братиме з вас комісію за переклад. Подробиці треба уточнювати безпосередньо у фінансистів.

Цей спосіб ідеальний для виведення великої суми грошей, особливо валюти, але працює тільки у разі, коли проблеми в банці почалися не так давно (приблизно не більше місяця тому). Якщо в банку вже введена тимчасова адміністрація – цей спосіб не працює.

4. Валютний внесок можна зняти за кордоном

Не обов'язково їхати до Парижа, багато людей знімало валюту в Росії. До того ж за кордоном зазвичай вищі ліміти зняття. Також можна забрати внесок гривнями по курсу. Звичайно, ви трохи втратите на обміні, але збережете час і нерви.

5. Забрати внесок заставним майном.

Внесок з рахунку банку можна забрати заставним майном, наприклад, машиною. Інші банки розплачуються зі своїми вкладниками квартирами та іншим житловим і нежитловим майном.

Читайте також:

Телефони проблемних банків

Щоб повернути депозит, мешканець Севастополя прикував себе ланцюгом в банку

Банк "Київ" розрахується з вкладниками квартирами

Нацбанк щотижня продаватиме долари за пільговим курсом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: